11 медалей лижників та численні перемоги борців. Конотопська спортшкола знайомить місто з чемпіонами

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter

У Конотопській ДЮСШ імені Михайла Маміашвілі започаткували проект «Спілкуємось з чемпіонами». Це невеликі прес-конференції з вихованцями та тренерами спортивної школи, на яких можна дізнатися про їхні останні досягнення. 30 січня відбулась перша зустріч, на ній були учні відділень «лижні гонки» та «греко-римська боротьба».

Досягнення лижників

Конотоп.City

Конотопські спортсмени привезли 11 медалей з Чемпіонату України з лижних перегонів серед юнаків та дівчат, який проходив у навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець».

Поліна Пуцко здобула три «золоті» медалі та стала абсолютною чемпіонкою України.

Ще одне «золото» виборола Марія Савоченко. Лижниця незабаром отримуватиме стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації, як талановита і перспективна спортсменка.

На рахунку Віти Андрієвської дві «срібних» медалі — за індивідуальну гонку та комбіновану естафету. Ще два «срібла» привіз Даниїл Білан — в гонці класичним стилем та у комбінованій естафеті. По «срібній» медалі у комбінованій естафеті здобули Денис Мухатінов та Михайло Беспалий.

Капітан конотопської команди Валерія Чаюк завоювала на чемпіонаті «бронзу».

«Загалом дітьми я задоволена. Хоча тренер не може бути задоволеним на 100% своєю підготовкою до змагань. Тому що це великий труд. І цей труд я вкладаю в їх підготовку. Сьогодні задоволена, завтра не задоволена. Це діти. Бувають і провали, і успіхи. Намагаємось піднятися на вищу сходинку і діти мене в цьому підтримують», — прокоментувала досягнення своїх вихованців тренер Ніна Савоченко.

Перемоги борців

Контопські атлети у січні потрапили на навчально-тренувальний збір до Німеччини. Там змагалися на Чемпіонаті Берліну з греко-римської боротьби. У змаганнях взяли участь 10 спортсменів з Конотопа. Вони посіли вісім перших та два других місця. В одній з вагових категорій за перше та друге місце конотопцям довелося боротися між собою.

Далі поїхали на міжнародний турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам'яті загиблих воїнів АТО та ООС. Здобули перше загальнокомандне місце. П’ятеро борців стали чемпіонами, двоє посіли другі місця.

Імед Худжадзе став чемпіоном серед борців 2003-2004 років народження у ваговій категорії до 51 кілограму.

Серед юнаків 2007-2008 років народження у ваговій категорії до 32 кілограмів чемпіоном став Данило Сущенко. У категорії до 35 кілограмів став кращим Захар Маслак. Друге місце у категорії до 38 кілограмів виборов Владислав Ковтун.

Конотопські атлети 2005-2006 років народження здобули два «золота» та «срібло». Чемпіонами стали Арсеній Кутіль (категорія до 35 кг) та Дмитро Дем’яновський (до 38 кг). Другим у категорії до 57 кілограмів став Іван Деніченко.

«Кожен тренер мріє, щоб його вихованці досягли більших результатів ніж він сам. І ми для цього докладаємо усі зусилля», — зазначив тренер-викладач Віктор Гайдук.

Фото на головній: Конотоп.City